Інформація про проведення ремонтних робіт.

Отинійська селищна рада інформує про те що Богородчанське ЛВУМГ з березня по грудень 2024 року на землях Отинійської селищної територіальної громади, в районі села Ворона, селища Отинія, села Торговиця, села Закрівці --  будуть проводитись ремонтні роботи магістрального газопроводу "УПУ" Д«1420, підрядною організацією ТОВ «ПМК-77»

11:36 20.03.2024

Друга річниця загибелі військовослужбовця Ігоря Сморжанюка, жителя села Лісний Хлібичин, Отинійської селищної територіальної громади.

19 березня у день другої річниці із дня смерті загиблого-військовослужбовця – Ігоря Сморжанюка на місцевому цвинтарі у селі Лісний Хлібичин на його могилі відбулась панахида котру очолив митрофорний протоієрей Володимир Липко.

08:48 20.03.2024

Поліція інформує:

Майже 48 000 гривень виманили псевдо-банкіри у прикарпатки: поліція наголошує не виконуйте умов телефонних незнайомців

14:31 18.03.2024

Куди звертатись для отримання статусу члена сім’ї загиблого Захисника України

Щоб отримати передбачені законом пільги членам сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, необхідно мати відповідний статус. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Мін’юсту.

14:27 15.03.2024

Поліція інформує:

Псевдо покупець видурила у прикарпатки кошти онлайн: поліція нагадує про правила безпеки фінансових операцій в мережі

11:07 13.03.2024

Нарада із представниками ТОВ "ГАЗМЕРЕЖІ"

12.03.2024 в Отинійській селищній раді відбулась зустріч представників Коломийської дільниці ТОВ «Газорозподільні мережі України» з старостами старостинських округів, керівниками структурних підрозділів селищної ради, бюджетних організацій і комунальних господарств.

09:21 13.03.2024

Отинійська селищна рада наголошує

Отинійська селищна рада наголошує, що спалювання листя, гілля, сміття, побутових відходів поблизу будинків та на відкритих територіях створює загрозу життю і здоров'ю оточуючих, може призвести до втрати майна, завдати значної шкоди довкіллю.

13:05 12.03.2024