Відділ з питань соціального захисту населення.

Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації працює з 1997 року.

10:58:19 17.07.2024

Запобігання торгівлі людьми

Торгівля людьми є надзвичайно глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. Воєнний конфлікт, який вибухнув в Україні сприяє поширенню торгівлі людьми в різних її формах.

14:46:07 16.07.2024

Як отримати безкоштовні засоби реабілітації в Україні: покрокова інструкція.

В умовах війни в Україні механізм безоплатного забезпечення ветеранів, військовослужбовців, осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення допоміжними засобами реабілітації набуває особливої важливості. Цей механізм, який вже довгий час є невід'ємною частиною соціальної політики країни, визначений Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року №32.

08:34:30 14.06.2024

Можливості нового кар’єрного старту для ветеранів та ветеранок

Центр підготовки операторів БПЛА "Крук" відкриває нову платформу «Курс», що поєднає онлайн-навчання та пошук вакансій від державних і приватних компаній для ветеранів у тому числі й з інвалідністю.

08:45:57 10.06.2024

Маємо гідно вшановувати наших героїв!

Роз'яснюємо порядок організації поховань військовослужбовців і правила проведення ритуалу з усіма атрибутами та відданням військових почестей.

08:44:26 04.06.2024