Відділ з питань соціального захисту населення.

«Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб»: в Україні офіційно з’явилася нова професія

Цей професійний стандарт був розроблений задля запровадження в Україні професійного супроводу ветеранів і ветеранок війни та членів їхніх сімей на шляху переходу від військової служби до цивільного життя. Відомості щодо стандарту вже внесено до Реєстру кваліфікацій. Про це повідомляє Урядовий портал.

08:32:40 26.04.2024

Україна розірвала дипломатичні відносини з країною-агресором. Тому контакти та документообіг між державними установами – у т.ч. Пенсійними фондами – були припинені, а обмін документами, – неможливий.

Як наслідок, українці, які переїхали до України з тимчасово окупованих територій АР Крим, Донецької та Луганської областей, не могли виконати вимогу діючого до сьогодні закону – підтвердити, що не отримують пенсію від пенсійних органів рф, і відповідно, отримати призначення пенсії в Україні.

08:29:12 26.04.2024

Настане день, коли ми змусимо ворога відповісти за кожен їхній злочин. За кожну знищену домівку, вкрадену пралку, та найголовніше – скалічені та відібрані життя.

Процес документування шкоди нерухомому майну розпочався вже давно, і це правильно. Але на часі зафіксувати головні наші втрати – нематеріальні.

08:28:27 26.04.2024

Житлова субсидія – це цільовий платіж. Держава надає його найбільш вразливим українцям, щоби зменшити навантаження на їхній бюджет при сплаті житлово-комунальних послуг.

Коли ж родина, отримуючи субсидію, накопичує борги за житлово-комунальні послуги, вона використовує цей інструмент підтримки від держави не за призначенням.

08:26:47 26.04.2024

Станом на сьогодні в Україні понад 1,2 мільйонів ветеранів із них - більше 800 тис - учасники бойових дій.

Великі бізнеси серед своїх співробітників мають від 10% тих, хто став до лав Сил Оборони з перших днів повномасштабного вторгнення, а також ветеранів і ветеранок, які працювали чи працюють з 2014 року.

08:22:09 26.04.2024

Турбота про родини Героїв

У рамках соціального проєкту «Турбота про родину Героя», який ініцій Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА, Отинійська селищна територіальна громада на базі ПЗО «Мала академія народних ремесл Отинійської селищної ради» провела майстер-клас для родин загиблих, зниклих безвісти, військовослужбовців.

17:02:23 24.04.2024

Як оформити пенсію онлайн?

Українці можуть оформити пенсію онлайн прямо з дому або навіть із-за кордону. Більше не потрібно йти до держустанови, витрачати час на дорогу і черги – Уряд працює над перетворенням усіх державних послуг на зручні онлайн-сервіси.

16:30:23 22.04.2024