Поліція інфоромує.

«Вклала майже пів мільйона гривень у купівлю криптовалюти»: прикарпатка хотіла заробити в мережі, однак втрапила у пастку аферистів

Шахраї під час війни виманюють в українців гроші у новій афері, пропонуючи легкий заробіток в інтернеті. Пройдисвіти використовують різні стратегії як наприклад, фінансова піраміда, донати тощо. Потенційні інвестори вкладають кошти, однак, як правило, шахраї вводять в оману та видурюють у них значні суми.

10:42:23 01.04.2024

Попереджений – означає озброєний: поліцейські Прикарпаття проводять роз’яснювальну роботу серед населення

Пройдисвіти підлаштовують свої афери відповідно до потреб населення в умовах воєнного стану. Аби уберегти громадян, правоохоронці розгорнули масову інформаційну кампанію. Поліцейські охопили усі верстви населення, розповідають, як розпізнати шахраїв та не втрапити у їх пастки.

10:40:49 29.03.2024