Поліція інфоромує.

Стартував набір офіцерів серед цивільних осіб до Служби освітньої безпеки.

На сайті Національної поліції України розміщено конкурс щодо працевлаштування із числа цивільних осіб, які в подальшому пройдуть 6 місяців навчання і зможуть стати офіцерами Служби освітньої безпеки.

17:08:54 20.06.2024

Центр із розшуку зниклих безвісти за особливих обставин запрацював на Прикарпатті

На базі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області запрацював спеціалізований центр із розшуку безвісти зниклих в умовах воєнного стану військовослужбовців та цивільних осіб. До його основних завдань відноситься збір оперативної інформації про місце зникнення особи, відбір біологічних зразків у родичів для майбутньої ідентифікації, співпраця з громадянами, які втратили зв’язок зі своїми близькими та які перебували в зоні проведення бойових дій.

08:42:20 04.06.2024

Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів

Національний банк України разом з Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації з 30 травня 2024 року розпочинають Всеукраїнську інформаційну кампанію з платіжної безпеки - КібербезпекаФінансів.

09:29:38 03.06.2024

«Вклала майже пів мільйона гривень у купівлю криптовалюти»: прикарпатка хотіла заробити в мережі, однак втрапила у пастку аферистів

Шахраї під час війни виманюють в українців гроші у новій афері, пропонуючи легкий заробіток в інтернеті. Пройдисвіти використовують різні стратегії як наприклад, фінансова піраміда, донати тощо. Потенційні інвестори вкладають кошти, однак, як правило, шахраї вводять в оману та видурюють у них значні суми.

10:42:23 01.04.2024

Попереджений – означає озброєний: поліцейські Прикарпаття проводять роз’яснювальну роботу серед населення

Пройдисвіти підлаштовують свої афери відповідно до потреб населення в умовах воєнного стану. Аби уберегти громадян, правоохоронці розгорнули масову інформаційну кампанію. Поліцейські охопили усі верстви населення, розповідають, як розпізнати шахраїв та не втрапити у їх пастки.

10:40:49 29.03.2024