Шановні жителі нашої громади!

Незважаючи на те, що з 2021 року в громаді запроваджене централізоване вивезення побутових відходів від домогосподарств та від суб’єктів господарської діяльності, на території деяких населених пунктів все ще спостерігаються ділянки забруднені сміттям.

16:19 20.02.2024

Звернення Голови Отинійської селищної ради до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Слава Україні !   «Залишаємось гідними своїх героїв» саме під таким гаслом цьогоріч, 20 лютого ми вшановуємо пам’ять тих, хто 10 років тому, під час Революції гідності віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та відстоюючи європейське майбутнє України – Героїв Небесної Сотні.

10:05 20.02.2024

Конкурс читців.

Оголошення про проведення конкурсу читців, присвяченого 210-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка. Реєстрація до 27.02 за посиланням:

17:02 19.02.2024

День єднання – молоде свято в Україні.

День єднання – молоде свято в Україні. У нього немає сформованих традицій, але в умовах війни воно має особливе значення – показати всьому світу, що ми єдині і попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

09:42 19.02.2024

Вітання Голови Отинійської селищної ради із Днем Єднання.

Ще до повномасштабного вторгнення, це свято мало на меті показати єднання всього українського народу на тлі військової загрози. І воно справдилося. Сьогодні наша країна вчергове відзначає День єднання, але вдруге зустрічаємо його під час повномасштабного вторгнення...

09:41 16.02.2024

В Отинійській громаді стартував другий етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні на базі Отинійського ліцею відбулося урочисте відкриття змагань, в якому взяли участь: Ганна КРАВЧУК – заступник голови Коломийської райдержадміністрації, Олег САВЧУК – голова Отинійської селищної ради, Світлана БУРМАЙ – начальник відділу освіти Отинійської селищної ради, Наталія ГРИНІВ – директор Отинійського ліцею, Максим САРАХМАН – Голова Молодіжної ради Отинійської селищної ради, військовослужбовці та представники спорту.

14:20 13.02.2024

561 роботодавець з Івано-Франківщини вже отримав компенсацію витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Від початку дії програми щодо отримання роботодавцями компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні відповідно до Постанови КМУ від 20.03.2022 № 331 (зі змінами) https://is.gd/GFI0vj вже 561 роботодавець з Івано-Франківщини скористався такою можливістю та отримав компенсацію на загальну суму понад 11,9 млн грн за працевлаштування 960 внутрішньо переміщених осіб. З них 234 роботодавці подали заявку на компенсацію за працевлаштування 412 внутрішньо перемішених осіб в минулому році.

13:43 13.02.2024