Поліція інформує:

Псевдо покупець видурила у прикарпатки кошти онлайн: поліція нагадує про правила безпеки фінансових операцій в мережі

11:07 13.03.2024

Нарада із представниками ТОВ "ГАЗМЕРЕЖІ"

12.03.2024 в Отинійській селищній раді відбулась зустріч представників Коломийської дільниці ТОВ «Газорозподільні мережі України» з старостами старостинських округів, керівниками структурних підрозділів селищної ради, бюджетних організацій і комунальних господарств.

09:21 13.03.2024

Отинійська селищна рада наголошує

Отинійська селищна рада наголошує, що спалювання листя, гілля, сміття, побутових відходів поблизу будинків та на відкритих територіях створює загрозу життю і здоров'ю оточуючих, може призвести до втрати майна, завдати значної шкоди довкіллю.

13:05 12.03.2024

Врочисте дійство з нагоди 210-ої річниці із дня народження Тараса Григоровича ШЕВЧЕНКА у селищі Отинія.

Сьогодні, у переддень дня народження Великого Кобзаря, пророка та генія української держави Тараса Шевченка в Отинійській селищній територіальній громаді пройшли урочистості.

17:48 08.03.2024

Відтепер заяву про отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива можна подати втричі швидше – усього за 10 хвилин - на порталі Дія (https://bit.ly/3wJ3Fvj).

13:09 07.03.2024

Отинійщина провела в останню дорогу військовослужбовця Руслана ЦАПЛЮКА.

Сьогодні у селі Угорники, Отинійської селищної територіальної громади попрощались із померлим військовослужбовцем 23-ої окремої механізованої бригади, молодшим сержантом Русланом ЦАПЛЮКОМ 1974 р.н.

08:37 07.03.2024

У Книзі Героїв Отинійщини продовжують викарбовуватися, на жаль, посмертно імена Захисників.

Сьогодні у селі Ворона Отинійської селищної територіальної громади, рідні, друзі, побратими та небайдужі жителі громади у скорботі та молитві, низько схиливши голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України, провели в останню земну дорогу військовослужбовця — Віктора ЯКОВИШАКА.

08:36 07.03.2024

Прощання із Русланом Цаплюком.

Як раніше повідомлялось, опісля важкої хвороби, помер військовослужбовець 23-ї окремої механізованої бригади, молодший сержант Руслан Цаплюк, житель с. Угорники.

14:43 05.03.2024