Приймак Ярослав

Приймак Ярослав Любомирович

Народився 15 березня 1979, в селі Угорники, Коломийського району, Івано-Франківської області. в родині Приймак Любомира та Дарії, – написала у Facebook Оксана Вандич.  У 1986 році пішов до першого класу Отинійської ЗОШ І-ІІІ ступенів, після закінчення школи навчався в Отинійському ПТУ за спеціальностю – повар. У 1997 році одружився. З дружиною Наталею виховував двох синів Олега та Ростислава. Працював на різних роботах.
До військкомату прийшов добровольцем, 14 лютого 2015 року призваний за мобілізацією. Військовослужбовець ЗСУ (в/ч не уточнено). Демобілізувався 10 травня 2016 року.
На другий день після дати демобілізації 11 травня 2016 року потрапив у реанімацію, помер від двосторонньої пневмонії.

Залишилися дружина та двоє синів.

Фото без опису      Фото без опису