Чинні регуляторні акти

Реєстр чинних регуляторних актів Отинійської селищної ради

(станом на 01.01.2023

Регуляторний акт

Дата прийняття

Номер

Уповноважений
регуляторний орган

Відповідальний підрозділ
за проведення відстеження
результативності

1

Про затвердження Порядку видачі дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в Отинійській селищній територіальній громаді

101/2021

Виконавчий комітет Отинійської селищної ради

Відділ житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку

2

02.08.2021

119/2021

3

Рішення сесії "Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади.

05.11.2021

467-14/2021

Отинійська селищна рада

4