Щомісячний звіт виконання надходжень

11:15 01.03.2024

Річниця загибелі військовослужбовця Василя Курилюка, жителя села Лісний Хлібичин, Отинійської селищної територіальної громади.

Сьогодні  у день річниці із дня смерті загиблого-військовослужбовця – Василя Курилюка на місцевому цвинтарі у селі Лісний Хлібичин на його могилі  відбулась панахида котру очолив митрофорний протоієрей Володимир Липко.

10:00 01.03.2024

Панахида за всіма хто віддав своє життя за волю та Незалежність України.

Сьогодні, 24 лютого коли вся країна згадує 2-у річницю із дня повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, на території Угорницького Спасо-Преображенського чоловічого монастиря Православної Церкви України відбулась поминальна панахида за душами військових та мирних жителів котрі загинули від куль російського агресора.

14:00 24.02.2024

Відбулося засідання робочої групи з розробки Статуту Отинійської громади

19 лютого в Отинійській громаді Івано-Франківської області відбулося засідання робочої групи з розробки Статуту. У засіданні взяв участь голова громади Олег Савчук, члени робочої групи, а також представники громадської організації «Точка доступу» – координаторка проєкту «Партнерство заради рівних можливостей: співпраця з громадою для інтеграції ВПО» Юлія Житінська та експерт-аналітик Роман Кисленко.

11:54 22.02.2024

Річниця загибелі військовослужбовця Дмитра Годованця, жителя села Молодилів, Сідлищенського старостинського округу Отинійської селищної територіальної громади.

21 лютого у селі Молодилів відбувся пам’ятний вечір, присвячений вшануванню загиблого-військовослужбовця – Дмитра Годованця.

09:08 22.02.2024

Відкриття памʼятних дощок загиблим захисникам України.

20 лютого в день пам’яті Героїв Небесної Сотні, на подвір’ї  Торговицького ліцею Отинійської селищної ради, зібралися учні, вчителі, жителі села та всі небайдужі,  щоб  вшанувати  пам’ять загиблих на сході за волю та Незалежність України односельчан, випускників ліцею: Василя Данчаку та Михайла Купіна.

08:25 21.02.2024