Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Випадок африканської чуми свиней в Харківській області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, на території зони регульованої рекреації Національного природного парку «Гомільшанські ліси» Чугуївського району Харківської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.

19:35:13 23.02.2024

Оновлено перелік лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що наказом МОЗ України від 20.02.2024 р. № 279 затверджено Переліки лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 12 лютого 2024 р.

11:30:00 23.02.2024

Випадок африканської чуми свиней в Чернівецькій області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, на території поза населеним пунктом Веречанської територіальної громади Чернівецького району Чернівецької області виявлено інфікований об'єкт, в якому зареєстровано спалах захворювання на африканську чуму свиней  (кількість свійських свиней з підозрою на хворобу в місці спалаху – 13).

10:39:25 19.02.2024

Чергову освітню ініціативу Держпродспоживслужби Прикарпаття обговорено з представниками Державної служби зайнятості в області

13-14 лютого 2024 року  начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провів робочі зустрічі з представниками Державної служби зайнятості в Івано-Франківській області.

08:36:31 16.02.2024

В Миколаївській області зареєстровано спалах грипу птиці в особистому селянському господарстві

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, на території одного з населених пунктів Баштанського району Миколаївської області зареєстрований спалах пташиного грипу в свійської птиці (гуси).

11:05:16 12.02.2024

Оприлюднено Порядок перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2024 №127  затверджено Порядок здійснення перерахунку вартості комунальних послуг за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості.Цим Порядком визначено механізм та умови здійснення перерахунку вартості послуг з постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами (управління побутовими відходами - за умови укладення відповідного договору зі споживачами) за період їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості; передбачено кількісні та якісні характеристики надання комунальних послуг, що враховуються при здійсненні виконавцем комунальних послуг перерахунку вартості таких послуг у разі їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості.

16:45:04 08.02.2024

Працівники Держпродспоживслужби Івано-Франківщини взяли участь у зустрічі з представниками Івано-Франківської митниці

07 лютого 2024 року спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь у робочій зустрічі з представниками Івано-Франківської митниці.

13:16:04 08.02.2024

Безпечність харчових продуктів та ветеринарна медицина – підсумки роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття у 2023 році

Подаємо до уваги громадськості інформацію про основні показники виробничої діяльності за 2023 рік у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини

15:53:14 07.02.2024