Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Випадки африканської чуми свиней фіксують в Полтавській, Київській, Житомирській та Волинській областях

Відповідно до інформації Головних управлінь Держпродспоживслужби в Полтавській, Київській, Житомирській та Волинський областях, у зазначених регіонах зареєстровано випадки захворювання на африканську чуму свиней, а саме:

11:22:35 14.06.2024

Випадок африканської чуми свиней в Чернівецькій області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, на території узбережжя річки Прут Чернівецького району Чернівецької області виявлено інфікований об'єкт, в якому зареєстровано спалах захворювання на африканську чуму свиней (кількість свійських свиней з підозрою на хворобу в місці спалаху – 13).

16:27:57 11.06.2024

На Верховинщині та Богорочанщині ліквідовують сказ

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області встановлено сказ ВРХ в одному з населених пунктів Верховинської селищної громади  Верховинського району та сказ собаки в Богородчанській міській громаді Івано-Франківського району Івано-Франківської області.

16:27:16 11.06.2024

Дротяники та слимаки, фітофтороз та плодова гниль –  які  шкідники та хвороби загрожуватимуть посівам та насадженням у червні

На допомогу землекористувачам спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розробили прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських рослин у господарствах Івано-Франківської області в червні 2024 року.

10:13:11 06.06.2024

Як подати звернення щодо тютюнопаління

31 травня відбувся Всесвітній  день без тютюну, тобто день, вільний від тютюнового диму. Він був встановлений в 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров'я. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – добитися, щоб в XXI столітті проблема куріння тютюну зникла.

13:02:54 03.06.2024

В Держпродспоживслужбі Прикарпаття  провели  навчання з офіційними лікарями

31 травня 2024 року спеціалісти управління безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за участю працівників Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби та Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини провели навчання для офіційних лікарів ветеринарної медицини, з метою підвищення їх знань та забезпечення належного рівня контролю на підконтрольних об’єктах з забою тварин, розробки та обвалювання м’яса.

13:02:51 03.06.2024

До уваги землекористувачів: розпочалось відродження личинок колорадського жука

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертають увагу на те, що на території  області в посадках картоплі розпочалося відродження личинок колорадського жука.

11:46:13 29.05.2024

Спеціалісти Держпроджспоживслужби Прикарпаття провели заходи, присвячені Міжнародному дню здоров’я рослин

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели у навчальних закладах області низку заходів присвячених Міжнародному дню здоров’я рослин. Заходи проведено у 2 коледжах сільськогосподарського напрямку та 16 ліцеях Івано-Франківщини з метою популяризації знань у сферах карантину і захисту рослин.

14:15:50 27.05.2024

Випадок африканської чуми свиней в Київській області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, на території мисливських угідь Бориспільського району Київської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней в дикий фауні.

09:11:52 24.05.2024