Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини сприяє розширенню експортної спроможності підприємств області

18 липня 2024 року спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області – начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Іван Васьків та начальник відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки Олег Смеркло – взяли участь у навчальному вебінарі для менеджерів з експорту підприємств західного регіону України на тему «Ефективне управління бізнесом та організація ключових експортно-орієнтовних бізнес-процесів».

15:43:03 19.07.2024

Спеціалісти Держпродспоживслужби Івано-Франківщини відвідали ряд дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з освітнім проектом «Юний споживач»

Однією із складових роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області є реалізація освітніх програм розвитку та популяризації споживчих знань, культури поведінки на споживчому ринку, вмінь організації здорового способу життя та протистояння засобам впливу і маніпуляції на свідомість дітей.

15:16:57 19.07.2024

Сказ: що варто знати

Сказ – це невиліковна та смертельна хвороба для вашого чотирилапого улюбленця. Сказ є спільною хворобою для тварини та людини, і будь яка тварина може заразити вашого хвостатика.

08:22:13 18.07.2024

Рекомендації щодо недопущення поширення гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

Надворі спекотне літо, період відпусток та літніх канікул для школярів. Оздоровчий період в розпалі, на Прикарпатті працюють 15 заміських закладів оздоровлення та відпочинку. Проте в гірських районах  багато приватних садиб, які приймають людей на відпочинок, надаючи при цьому послуги з харчування.

14:41:44 16.07.2024

На Прикарпатті проводиться кампанія вакцинопрофілактики домашніх тварин проти сказу

Спеціалісти Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини на території Івано-Франківської області проводять профілактичні заходи проти сказу домашніх тварин в особистих селянських господарствах населення.

10:56:02 15.07.2024

Небезпечний шкідник – сарана

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що на окремих територіях на сході України, осередково, виявлено масове розмноження та збільшення чисельності небезпечного шкідника – сарани.

08:38:09 10.07.2024

Працівники Держпродспоживслужби Івано-Франківщини завершили обстеження сільськогосподарських культур, що призначені для експорту

В Івано-Франківській області повністю завершились обстеження посівів ячменю, який планується експортувати до Китайської Народної Республіки. Державні фітосанітарні інспектори провели  обстеження в Івано-Франківському та Коломийському районах на загальній площі 1651 га.

08:37:02 10.07.2024

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини застерігає споживачів від забракованого електричного обладнання

Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про те, що працівниками відділу ринкового та метрологічного нагляду протягом червня 2024 року в ході планових перевірок характеристик продукції у суб’єктів господарювання за видами – електричне та електронне обладнання, в тому числі низьковольтне, було виявлено продукцію, що не відповідає вимогам нормативних документів та становить серйозний ступінь загрози, а саме:

11:13:01 03.07.2024