Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

На Прикарпатті буде проведена пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу

На території Івано-Франківської області (відповідно до виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин) у травні 2024 року буде проведена кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

13:26:21 26.04.2024

Затверджено Програму визначення ветеринарно-санітарного статусу територій щодо вароатозу

Програму визначення ветеринарно-санітарного статусу країни, регіону, зони щодо вароатозу (вароозу) затверджено наказом Держпродспоживслужби від 02.04.2024 р. № 199. Документ розроблений Держпродспоживслужбою за підтримки європейського проєкту EU4SaferFood відповідно до законодавства України у галузі ветеринарної медицини, рекомендацій ВООЗТ та європейського законодавства у сфері здоров’я та благополуччя тварин.

16:55:49 24.04.2024

В Держпродспоживслужбі Івано-Франківщини  розробили Прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту рослин у 2024 році

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розробили прогноз фітосанітарного стану та рекомендації щодо захисту рослин на поточний рік.

16:54:06 24.04.2024

Спеціалісти Держпродспоживслужби провели «години споживчих знань» ще в чотирьох прикарпатських ліцеях

В квітні 2024 року в рамках  популяризації  та розвитку  споживчої освіти серед населення, спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами відвідали територіальні громади Коломийського району з метою реалізації освітньої ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

16:52:41 24.04.2024

На Надвірнянщині вживають необхідних заходів з локалізації сказу

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області встановлено сказ кота, який належав громадянину  Пасічнянської сільської громади Надвірнянського району Івано-Франківської області.

11:10:56 22.04.2024

Оминайте місця  стихійної торгівлі

З настанням весняно-літнього періоду зростає кількість місць стихійної торгівлі продуктами харчування.  Фізичні особи без відповідних дозвільних документів на реалізацію харчових продуктів і у невстановлених місцях продають з рук, з землі, без дозволу на розміщення об’єкту торгівлі.

12:50:06 18.04.2024

До уваги керівників територіальних громад та громадян Прикарпаття: настав період ефективної боротьби з борщівником Сосновського

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформують та наголошують, що настав період інтенсивного зростання борщівника Сосновського, а також  період ефективної  боротьби з ним.

14:32:58 17.04.2024

Чим небезпечні трансжири і як правильно харчуватися, щоб не нашкодити здоров'ю

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу, що жири (або ліпіди) є важливим компонентом  для «будівництва» клітинних оболонок людського організму. Їхні молекули захищають клітини від зовнішнього впливу, допомагають у насиченні поживними речовинами та киснем.

09:58:27 16.04.2024