Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Молодіжна рада

Документи та інша інформація знаходяться у вкладках до сторінки "Молодіжна рада"

До Дня Української Державності в селищі Отинія відбулись спортивні змагання з жиму лежачи серед молоді громади!

За організації Молодіжної ради Отинійської селищної ради та ГО «Стимул-Жим-Отинія» було проведено вже традиційні, змагання, метою яких є відзначення День Української Державності та розвиток фізичної культури та спорту серед молоді громаді.

10:59:09 15.07.2024

Триває реєстрація на традиційні спортивні змагання із жиму лежачи до Дня Української Державності в селищі Отинія серед молоді громади! Реєстрація до 13.07.

Вже вдруге, до Дня Української Державності в Отинійській селищній територіальній громаді відбудуться спортивні змагання з жиму лежачи серед молоді, за організації Молодіжної ради Отинійської селищної ради та ГО «Стимул-Жим-Отинія»

08:47:11 10.07.2024

Молодіжна рада Отинійської селищної ради запрошує до свого складу молодь громади.

Відповідно до Положення про Молодіжну раду при Отинійській селищній раді, проводиться добір молоді Отинійської селищної територіальної громади до складу Молодіжної ради. Добір проводиться серед: молоді від 14 до 35 років, жителів Отинійської селищної територіальної громади.

08:46:21 10.07.2024

В Отинійській громаді відбулось відкриття військово-патріотичного таборування для молоді Прикарпаття!

Сьогодні, в с. Струпків, під стінами Струпківського ліцею, відбулось офіційне відкриття військово-патріотичного табору для молоді Івано-Франківської області, котре організовано Молодіжною радою Отинійської селищної ради та Івано-Франківським обласним козацьким товариство, спільно із Івано-Франківським коледжем технологій і бізнесу та Івано-Франківським медичним коледжем.

22:18:38 04.07.2024

Рішення робочої групи із відбору кандидатів для нагородження молоді громади.

Відповідно до Рішення засідання робочої групи із відбору кандидатів для нагородження молоді Отинійської селищної територіальної громади до річниці із дня першого скликання Молодіжної ради Отинійської селищної ради та Дня Молоді 2024 року, складено список молоді котрих буде нагородження до Дня Молоді 2024 року. 

16:25:42 02.07.2024

Сьогодні, у м. Рівне, розпочав свою роботу 3-х денний «Всеукраїнський тренінг для представників молодіжних консультативно-дорадчих органів з метою прийняття ефективних рішень для відновлення країни»

На запрошення Міністерства молоді та спорту України участь у роботі тренінгу бере Голова Молодіжної ради Отинійської селищної ради — Максим Сарахман.

16:46:41 19.06.2024

Відбувся візит координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності на якому було розглянуто роботу Молодіжної ради Отинійської селищної ради.

Минулого тижня, у залі-засідань Отинійської селищної ради, за участі Отинійського селищного голови Олега САВЧУКА, Заступника голови Коломийської райдержадміністрації - голови координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності Ганни КРАВЧУК, членів координаційної ради та молодіжної ради Отинійської селищної ради відбувся візит координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Коломийській райдержадміністрації.

09:48:08 29.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора