Молодіжна рада

Документи та інша інформація знаходяться у вкладках до сторінки "Молодіжна рада"

Відбулась презентація проєкту «Молодь за активну громаду», що фінансується Радою Європи у межах діяльності проєкту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» в Отинійській селищній територіальній громаді.

Сьогодні за участі Отинійського селищного голови Олега Савчука, голови Молодіжної ради Отинійської селищної ради Максима Сарахмана, Першого заступника голови Молодіжної ради Отинійської селищної ради Михайла Мандзюка, секретаря Молодіжної ради Марʼяни Звоздяк та представників грантодавця - голови ГО «ТИЗМІНИ» Світлани Івасишин відбулась перша презентація у межах зазначеного проєкту.

17:50:25 28.03.2024

28 березня о 11:00 в Отинійській селищній раді відбудеться презентація проєкту Ради Європи

Отинійська селищна територіальна громада бере участь у проєкті «Молодь за активну громаду», що фінансується Радою Європи у межах діяльності проєкту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ».

20:49:21 25.03.2024

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ КОНКУРС «ЮРИДИЧНА ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО»

Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та підтримки Міністерства молоді та спорту України організовують Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього».

15:37:49 22.03.2024

Запрошуємо на презентацію проєкту Ради Європи.

16:35:47 21.03.2024