Молодіжна рада

Документи та інша інформація знаходяться у вкладках до сторінки "Молодіжна рада"

Приймаються заявки на ІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього» для обдарованої молоді та ВПО

Метою конкурсу є підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб; виявлення проблемних питань юридичної освіти та шляхи їх вирішення; залучення студентів до процесів покращення якості вищої юридичної освіти в Україні; залучення молодих науковців до інтеграції юридичної освіти в європейський освітній простір; професійна орієнтація школярів; аналітика питання підвищеної популярності професії юриста у абітурієнтів.

08:33:15 26.04.2024

Привіт, молодь Отинійської громади!

Анонсуємо про цікавий та пізнавальний захід - тренінг "Молодіжна Лідерська Ініціатива: Зміцнення спроможності для участі в громадському житті"!

21:50:31 23.04.2024

Участь у засіданні Молодіжної ради при Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

У день річниці із дня першого скликання Молодіжної ради при Івано-Франківській обласній державній адміністрації, на запрошення Голови ради Світлани Івасишин, спільно із колегами представниками молодіжних рад Івано-Франківської області участь у засіданні взяли: Голова ради Максим Сарахман та секретар Марʼяна Звоздяк.

21:48:00 23.04.2024

Представники Молодіжної ради Отинійської селищної ради долучились до зустрічі молоді області щодо питань внутрішньої переміщених осіб.

Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» в межах проєкту “Посилення рад ВПО для молодіжного відновлення в Україні”, що реалізується за фінансового сприяння та у партнерстві з чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» заплановано проведення фасилітованих зустрічей для молоді, що проживає в Івано-Франківській області.

21:46:00 23.04.2024

Відбулась презентація проєкту «Молодь за активну громаду», що фінансується Радою Європи у межах діяльності проєкту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» в Отинійській селищній територіальній громаді.

Сьогодні за участі Отинійського селищного голови Олега Савчука, голови Молодіжної ради Отинійської селищної ради Максима Сарахмана, Першого заступника голови Молодіжної ради Отинійської селищної ради Михайла Мандзюка, секретаря Молодіжної ради Марʼяни Звоздяк та представників грантодавця - голови ГО «ТИЗМІНИ» Світлани Івасишин відбулась перша презентація у межах зазначеного проєкту.

17:50:25 28.03.2024

28 березня о 11:00 в Отинійській селищній раді відбудеться презентація проєкту Ради Європи

Отинійська селищна територіальна громада бере участь у проєкті «Молодь за активну громаду», що фінансується Радою Європи у межах діяльності проєкту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ».

20:49:21 25.03.2024

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ КОНКУРС «ЮРИДИЧНА ОСВІТА МАЙБУТНЬОГО»

Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових та релігійних досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та підтримки Міністерства молоді та спорту України організовують Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього».

15:37:49 22.03.2024

Запрошуємо на презентацію проєкту Ради Європи.

16:35:47 21.03.2024