Дата: від до Скинути

Річниця загибелі військовослужбовця Дмитра Годованця, жителя села Молодилів, Сідлищенського старостинського округу Отинійської селищної територіальної громади.

21 лютого у селі Молодилів відбувся пам’ятний вечір, присвячений вшануванню загиблого-військовослужбовця – Дмитра Годованця.

09:08 22.02.2024

Відкриття памʼятних дощок загиблим захисникам України.

20 лютого в день пам’яті Героїв Небесної Сотні, на подвір’ї  Торговицького ліцею Отинійської селищної ради, зібралися учні, вчителі, жителі села та всі небайдужі,  щоб  вшанувати  пам’ять загиблих на сході за волю та Незалежність України односельчан, випускників ліцею: Василя Данчаку та Михайла Купіна.

08:25 21.02.2024

Шановні жителі нашої громади!

Незважаючи на те, що з 2021 року в громаді запроваджене централізоване вивезення побутових відходів від домогосподарств та від суб’єктів господарської діяльності, на території деяких населених пунктів все ще спостерігаються ділянки забруднені сміттям.

16:19 20.02.2024

Звернення Голови Отинійської селищної ради до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Слава Україні !   «Залишаємось гідними своїх героїв» саме під таким гаслом цьогоріч, 20 лютого ми вшановуємо пам’ять тих, хто 10 років тому, під час Революції гідності віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та відстоюючи європейське майбутнє України – Героїв Небесної Сотні.

10:05 20.02.2024

Конкурс читців.

Оголошення про проведення конкурсу читців, присвяченого 210-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка. Реєстрація до 27.02 за посиланням:

17:02 19.02.2024

День єднання – молоде свято в Україні.

День єднання – молоде свято в Україні. У нього немає сформованих традицій, але в умовах війни воно має особливе значення – показати всьому світу, що ми єдині і попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.

09:42 19.02.2024