2021 рік

Розпорядження №179-0 від 21. 09. 2021 року "Про скликання чергової  ХІІІ сесії VIII  демократичного скликання Отинійської селищної ради"

Розпорядження №157-0 від 03. 08. 2021 року " Про скликання чергової XI сесії VIII  демократичного скликання

Розпорядження №124-0 від 01.06.2021 року " Про скликання чергової IX сесії VIII демократичного скликання Отинійської селищної ради"

Розпорядження №108-О від 30.04.2021 року "Про скликання чергової VIII сісії VIII  демократичного скликання Отинійської селищної ради"

Розпорядження № 99-О від 19.04.2021 року "Про скликання позачергової VII сесії VIII демократичного скликанн Отинійської селищної ради"

Розпорядження №83-О від 31.03.2021 року "Про скликання VI сесії VIІI скликання Отинійської селищної  ради"

Розпорядження №40-О від 19.02.2021 року "Про скликання V сесії VIІI скликання Отинійської селищної ради"

Розпорядження №30-О від 05.02.2021 року "Про скликання позачергової ІV сесії VIІI скликання Отинійської селищної ради"

Розпорядження №15-о від 11.01.2021 року "Про скликання позачергової ІІІ сесії VIІI скликання Отинійської селищної ради"

Розпорядження №02-о від 04.01.2021 року "Про оголошення конкурсу на вакантні посади в орган місцевого самоврядування Отинійську селищну раду"

Розпорядження № 01-о від 04.01.2021 року "Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на посади в орган місцевого самоврядування Отинійську селищну раду та затвердження: Положення про порядок проведення конкурсу; Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Отинійської селищної ради"

Додаток №1 "Склад конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Отинійської селищної ради"