МОН оприлюднило коефіцієнти результатів НМТ для вступу в університети

Міністерство освіти і науки України оприлюднило значення вагових коефіцієнтів, які будуть застосовувати до рейтингових балів національного мультипредметного тесту й балів за творчий конкурс під час вступу до закладів вищої освіти. Відповідну інформацію містить додаток №7 Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти, який був затверджений МОН 6 березня 2024 року.

17:28 29.03.2024

Повідомляємо про закінчення опалювального періоду   2023/2024 року

Повідомляємо про закінчення опалювального періоду  2023/2024 року

Відповідно до рішення виконавчого комітету Отинійської селищної ради від 26.03.2024 № 74/2024 «Про закінчення опалювального періоду 2023/2024 року» у всіх бюджетних підприємствах, установах, організаціях і закладах, розташованих на території Отинійської селищної територіальної громади, опалювальний період 2023/2024 року закінчується 31.03.2024.

17:10 29.03.2024

До відома жителів, суб’єктів підприємницької діяльності та  керівників бюджетних підприємств, установ та закладів!

До відома жителів, суб’єктів підприємницької діяльності та керівників бюджетних підприємств, установ та закладів!

На підставі рішення виконавчого комітету Отинійської селищної ради          від 26.03.2024 № 73/2024 «Про місячник благоустрою територій населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади» в квітні-травні         2024 року в громаді оголошено проведення місячника благоустрою та участь в щорічній всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

11:14 29.03.2024

Відбулась презентація проєкту «Молодь за активну громаду», що фінансується Радою Європи у межах діяльності проєкту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» в Отинійській селищній територіальній громаді.

Сьогодні за участі Отинійського селищного голови Олега Савчука, голови Молодіжної ради Отинійської селищної ради Максима Сарахмана, Першого заступника голови Молодіжної ради Отинійської селищної ради Михайла Мандзюка, секретаря Молодіжної ради Марʼяни Звоздяк та представників грантодавця - голови ГО «ТИЗМІНИ» Світлани Івасишин відбулась перша презентація у межах зазначеного проєкту.

17:50 28.03.2024

Зустріч з членами родин загиблих захисників і захисниць

Сьогодні в залі засідань Отинійської селищної ради відбулася зустріч Отинійського селищного голови Олега САВЧУКА та першого заступника голови районної державної адміністрації Любові Михайлишин з членами родин загиблих захисників, за участю начальника відділу соціального захисту населення Отинійської селищної ради та спеціалістів Коломийської райдержадміністрації та Отинійської селищної ради.

17:47 28.03.2024

Диплом, атестат чи свідоцтво — освітні документи тепер у застосунку Дія

Загубили атестат при евакуації, віддали мамі диплом чи втомились постійно ксерити? Тепер це не проблема, бо документи завжди у вашому смартфоні — у Дії  Тож влаштовуйтеся на роботу, подавайтеся на гранти чи хизуйтеся дипломом серед друзів просто з Дією.

17:14 26.03.2024