Відділ земельних відносин.

Українцям, які володіють квартирами понад 20 років, доведеться заново пройти реєстрацію житла, щоб його не втратити

Українцям, які набули право власності на свої квартири ще в минулому столітті, доведеться заново пройти процедуру реєстрації житла. Якщо вони цього не зроблять, то можуть втратити свою нерухомість.

08:28:22 05.04.2024

До відома фермерських, селянських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції - державна підтримка на 2024 рік.

За повідомленням департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації, Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції», затвердженого постановою від 16.08.2022 № 918.

08:27:30 05.04.2024

Що потрібно зробити для оформлення права власності та отримання витягу з реєстру речових прав на нерухоме майно, якщо у вас є сертифікат?

Вам, як власнику сертифіката на пай, насамперед необхідно звернутися до органу місцевого самоврядування із заявою про виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості). Строк розгляду такої заяви складає до 30 днів. До заяви необхідно додати копію сертифіката на земельну частку (пай).

17:09:19 26.03.2024

Інформація про проведення ремонтних робіт.

Отинійська селищна рада інформує про те що Богородчанське ЛВУМГ з березня по грудень 2024 року на землях Отинійської селищної територіальної громади, в районі села Ворона, селища Отинія, села Торговиця, села Закрівці --  будуть проводитись ремонтні роботи магістрального газопроводу "УПУ" Д«1420, підрядною організацією ТОВ «ПМК-77»

11:36:07 20.03.2024