A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

ОГОЛОШЕННЯ

                                                 

Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми охорони навколишнього природного середовища Отинійської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми охорони навколишнього природного середовища Отинійської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки та звіту про стратегічну екологічну оцінку Повна назва документа державного планування: Програма охорони навколишнього природного середовища Отинійської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки. Метою розроблення та реалізації Програми є поліпшення екологічного стану довкілля, охорона, використання і відтворення природних ресурсів, попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з шкідливою дією вод, забезпечення екологічної безпеки, запобігання і ліквідація негативного впливу господарської та іншої діяльності на навколишнє природне середовище, збереження природних ресурсів, ландшафтів та інших природних комплексів, заповідних територій та об'єктів, покращення управління відходами і підвищення екологічної свідомості громадян. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Отинійська селищна рада. Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення проєкту Програми охорони навколишнього природного середовища Отинійської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки та звіту про стратегічну екологічну оцінку не може становити менш як 30 днів з дня їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Отинійської селищної ради, а саме з 24.11.2023 до 25.12.2023 (включно). Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Ознайомитися з документами та отримати додаткову інформацію можна в Отинійській селищній раді, поштова адреса: 78223, вул. Шевченка, 2, смт. Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., тел. (03433) 6-25-56, 6-22-85, е-mail: otynya@ukr.net. Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Паньків Лілія Іванівна. Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 25 грудня 2023 року включно. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

21:58:00 24.11.2023

Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА

В зв’язку з виходом південного циклону протягом доби 18 листопада по області та місту очікується ускладнення погодних умов: значний мокрий сніг та сніг, утворення снігового покриву висотою 5-10 см, місцями до 20 см, подекуди налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. (1 рівень небезпечності, жовтий).

14:52:52 16.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора