A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Новини

Дата: від до Скинути

З сумом повідомляємо, що до рідної домівки «на щиті» повертається молодший сержант СОЛОВЧУК Василь 1981 р.н. , житель села Голосків.

Завтра 13 квітня закликаємо жителів Отинійської селищної територіальної громади гідно зустріти (з боку м. Івано-Франківськ) Героя Василя Соловчука о 12:00 на площі біля памʼятника Тарасу Шевченку в селищі Отинія. Далі кортеж із тілом Воїна вирушить у рідне село загиблого — Голосків.

11:06 12.04.2024

І знову втрата у громаді…

25 березня 2024 року під час виконання бойового завдання, внаслідок поранень несумісних із життям отриманих в результаті ворожого мінометного обстрілу поблизу н.п. Терни, Краматорського району Донецької області загинув молодший сержант СОЛОВЧУК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ 1981 р.н. житель села Голосків. Він віддав своє життя за свободу і незалежність України.

14:49 10.04.2024

Хресна Дорога України в Отинійській селищній територіальній громаді.

Вчора, Отинійська селищна територіальна громада долучилась до Хресної Дороги «За єдність Церкви і народу, і всіх усопших, які віддали життя за волю України» на центральній площі біля Алеї памʼяті загиблих Героїв-Захисників була прочитана перша стація, котра почала свій шлях із селища Кути, пройде всю Україну та завершиться читанням 14-ої стації Христових страстей поблизу Авдіївки.

14:47 10.04.2024

Порядок надання дозволів на проведення заходів культурно-мистецького спрямування і спортивних заходів.

1. Заходи, які проводяться на території Коломийського району, організаторами яких є установи, підприємства, організації, ПП, фізичні особи, ГО та інші суб’єкти господарювання, зареєстровані на території району, відбуваються за умови надання організатору дозволу на проведення заходу оперативним штабом з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану та за умови погодження керівництвом місцевої територіальної громади.

08:37 03.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора