2021 рік

Комісійний об’їзд закладів загальної середньої освіти, а також закладів дошкільної та позашкільної освіти Отинійської селищної територіальної громади

16 - 27 серпня  2021 року відбувся комісійний об’їзд закладів загальної середньої освіти, а також закладів дошкільної та позашкільної освіти Отинійської селищної територіальної громади,  проведено огляд їх готовності  до початку нового 2021/2022 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період. У склад комісії увійшли начальник Відділу освіти Отинійської селищної ради Світлана Бурмай, секретар Отинійської селищної ради Зоряна Ясінська, головний спеціаліст відділу по дотриманню санітарного законодавства Коломийського управління Держпродспоживслужби Олександра Квік, провідний інспектор Коломийського РУ ГУ ДСНС Арсен Котюк та головний спеціаліст Відділу освіти Мар’яна Райлян . Під час об’їзду обстежено приміщення закладів освіти, прилеглих територій, санітарний стан їдалень, харчоблоків та забезпечення технологічним обладнанням, меблями, посудом тощо.

15:12:58 31.08.2021