2022 рік

Розпорядження №156-О "Про скликання чергової ХХVІ сесії  VIІI демократичного скликання Отинійської селищної  ради".

Розпорядження №142-О "Про призупинення дії рішення сесії Отинійської селищної ради".

Розпорядження №136-О "Про скликання чергової ХХІV сесії  VIІI демократичного скликання Отинійської селищної  ради"

Розпорядження № 124-О "Про створення Комітету з питань безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення на території Отинійської селищної територіальної громади та затвердження Положення про нього".

Розпорядження №123-О "Про скликання чергової ХХІІІ сесії  VIІI демократичного скликання Отинійської селищної  ради"

Розпорядження №97-О "Про скликання чергової ХХІІ сесії  VIІI демократичного скликання Отинійської селищної  ради".

Розпорядження №71-О "Про скликання чергової ХХІ сесії  VIІI демократичного скликання Отинійської селищної  ради".

Розпорядження  №59-О "Про скликання чергової ХХ сесії  VIІI демократичного скликання Отинійської селищної  ради.

Розпорядження №42-О від 28.03.2022 року "Про оголошення в Отинійській селищній територіальній громаді дня жалоби"

Розпорядження №38-О від 22.03.2022 року "Про оголошення в Отинійській селищній територіальній громаді дня жалоби"

Розпорядження 24 - О від 24.02.2022 року "Про переведення органів управління територіальної підсистеми цивільного захисту на принцип організаційної роботи в особливий період"

Розпорядження №17-О від 15.02.2022 року  "Про скликання позачергової  ХVІІІ сесії  VIІI демократичного скликання Отинійської селищної  ради"