МОН розробляє Концепцію надання логопедичних послуг у системі освіти

Про це йдеться у наказі на сайті Міністерства освіти і науки України. Над розробленням Концепції надання логопедичних послуг працює робоча група. З її складом можна ознайомитися на сайті міністерства.

08:56:19 08.04.2024

МОН оприлюднило коефіцієнти результатів НМТ для вступу в університети

Міністерство освіти і науки України оприлюднило значення вагових коефіцієнтів, які будуть застосовувати до рейтингових балів національного мультипредметного тесту й балів за творчий конкурс під час вступу до закладів вищої освіти. Відповідну інформацію містить додаток №7 Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти, який був затверджений МОН 6 березня 2024 року.

17:28:28 29.03.2024

В Отинійській громаді стартував другий етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні на базі Отинійського ліцею відбулося урочисте відкриття змагань, в якому взяли участь: Ганна КРАВЧУК – заступник голови Коломийської райдержадміністрації, Олег САВЧУК – голова Отинійської селищної ради, Світлана БУРМАЙ – начальник відділу освіти Отинійської селищної ради, Наталія ГРИНІВ – директор Отинійського ліцею, Максим САРАХМАН – Голова Молодіжної ради Отинійської селищної ради, військовослужбовці та представники спорту.

14:20:02 13.02.2024