Вітання Голови Отинійської селищної ради із Днем Єднання.

Ще до повномасштабного вторгнення, це свято мало на меті показати єднання всього українського народу на тлі військової загрози. І воно справдилося. Сьогодні наша країна вчергове відзначає День єднання, але вдруге зустрічаємо його під час повномасштабного вторгнення...

09:41 16.02.2024

В Отинійській громаді стартував другий етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»

Сьогодні на базі Отинійського ліцею відбулося урочисте відкриття змагань, в якому взяли участь: Ганна КРАВЧУК – заступник голови Коломийської райдержадміністрації, Олег САВЧУК – голова Отинійської селищної ради, Світлана БУРМАЙ – начальник відділу освіти Отинійської селищної ради, Наталія ГРИНІВ – директор Отинійського ліцею, Максим САРАХМАН – Голова Молодіжної ради Отинійської селищної ради, військовослужбовці та представники спорту.

14:20 13.02.2024

561 роботодавець з Івано-Франківщини вже отримав компенсацію витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Від початку дії програми щодо отримання роботодавцями компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні відповідно до Постанови КМУ від 20.03.2022 № 331 (зі змінами) https://is.gd/GFI0vj вже 561 роботодавець з Івано-Франківщини скористався такою можливістю та отримав компенсацію на загальну суму понад 11,9 млн грн за працевлаштування 960 внутрішньо переміщених осіб. З них 234 роботодавці подали заявку на компенсацію за працевлаштування 412 внутрішньо перемішених осіб в минулому році.

13:43 13.02.2024

Від початку року за сприяння служби зайнятості 965 осіб знайшли роботу

У січні 2024 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 1,0 тис. роботодавців. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 2,1 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 866 вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 41,7% (3 місце по Україні).

14:33 09.02.2024

Поліція інформує

«Інвестував у фондовий ринок понад 171 тисячу гривень»: прикарпатець хотів заробити в мережі, однак потрапив в пастку аферистів

18:10 08.02.2024

Працівники Держпродспоживслужби Івано-Франківщини взяли участь у зустрічі з представниками Івано-Франківської митниці

07 лютого 2024 року спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області взяли участь у робочій зустрічі з представниками Івано-Франківської митниці.

13:16 08.02.2024

Благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України в с. Струпків

04 лютого 2024 року в Народному домі с. Струпків відбувся благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України. Організаторами аукціону виступили молодь села Струпків – команда «Trench Candels» Учасниками аукціону були підприємці Струпківського старостинського округу та жителі села.

09:30 05.02.2024