Дата: від до Скинути

Прощання громади із загиблим Героєм Тарасом Жибаком, відбудеться сьогодні, (зі сторони м. Івано-Франківськ) о 12:00, на площі біля памʼятника Тарасу Шевченку в селищі Отинія.

Відповідно до Розпорядження Отинійського селищного голови № 62-О від 25.05.2024 року, 25-26 травня на території Отинійської селищної територіальної громади ОГОЛОШЕНО ДНІ ЖАЛОБИ за загиблим Захисником Тарасом Жибаком.

08:05 25.05.2024

З невимовним болем у серцях повідомляємо про трагічну загибель нашого земляка, мужнього захисника України, ЖИБАКА ТАРАСА МИХАЙЛОВИЧА.

22 травня, виконуючи бойове завдання, перебуваючи вірним військовій присязі народу України, загинув наш Захисник, житель села Струпків — Тарас Жибак.

17:25 24.05.2024

Пройшов вишкіл із військово-патріотичного виховання для молоді Отинійської селищної територіальної громади до 110-ої річниці із часу утворення Легіону Українських Січових Стрільців.

Сьогодні, відповідно до Рішення Молодіжної ради Отинійської селищної ради, на території Храму «Святого Великомученика Юрія Переможця» села Бабʼянка за організації Івано-Франківського осередку «Правий Сектор» для молоді Отинійської селищної територіальної громади пройшов вишкіл в відкритих, польових умовах.

17:11 24.05.2024

Герої не вмирають, поки ми їх пам’ятаємо у своїх молитвах, у своїх справах, у своїх серцях.

Вчора, у День Героїв, у всіх селах Отинійської громади, ми схилили голови в пам'ять перед мужністю наших незламних Захисників, які боролися за свободу та незалежність України за всі часи її існування, відвага та стійкість яких назавжди змінила хід історії України.

09:00 24.05.2024

Вшанування Героїв Отинійської громади.

Щороку 23 травня, в Україні відзначають День Героїв, встановлений на честь українських захисників та захисниць, які виборюють свободу та незалежність України. Це свято є символом непоборності української нації та її жаги до вільного життя на рідній землі.

15:39 23.05.2024

Понад 52 тисячі українців зникли безвісти з початку повномасштабного вторгнення: нове дослідження з відкритих даних

Відкриті дані — основа для проведення важливих досліджень. Так, завдяки відкритим даним від МВС команда Texty.org.ua проаналізувала тенденції зникнення громадян за час повномасштабного вторгнення. У каруселі ділимося ключовими даними дослідження

11:49 21.05.2024

Оновлюйте облікові дані в усіх ЦНАПах України!

Сьогодні набув чинності закон про мобілізацію, тож військовозобов’язані українці віком 18–60 років протягом 60 днів мають оновити облікові дані. Зробіть це в ЦНАПі, щоб не стояти в чергах та швидко й зручно виконати норму закону без відвідування ТЦК. Мінцифра розробила електронний функціонал для ЦНАПів, який значно спростить процес і розвантажить ТЦК.

11:42 21.05.2024