Дата: від до Скинути

Напередодні Дня Конституції України — 27 червня в Отинійській селищній територіальній громаді пройде велозабіг. Реєстрація!

28 червня Україна відзначить 28-у річницю із дня ухвалення головного закону держави — Конституції України. Напередодні цього дня, 27 червня (четвер) за організації Молодіжної ради Отинійської селищної ради та Проєкту «Активні парки — локація здорової України Отинійська ТГ» пройде велопробіг визначними історичними місцями громади.

13:44 24.06.2024

Знову громада у жалобі. Вкотре за перший місяць літа, ми отримуємо страшні звістки про загибель наших Героїв- Захисників, котрі переходять в небесне воїнство.

Із сумом сповіщаємо про загибель молодшого сержанта, РОМАНЮКА ПЕТРА ВАСИЛЬОВИЧА 1982 р. н. жителя селища Отинія.

20:07 21.06.2024

Стартував набір офіцерів серед цивільних осіб до Служби освітньої безпеки.

На сайті Національної поліції України розміщено конкурс щодо працевлаштування із числа цивільних осіб, які в подальшому пройдуть 6 місяців навчання і зможуть стати офіцерами Служби освітньої безпеки.

17:08 20.06.2024