A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Депутатський корпус


1. Атаманчук Світлана Романівна

Політична партія «Платформа громад»

Комісія: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту


2. Бегмета Валентина Миколаївна

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Комісія: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, інвестицій, міжнародного співробітництва та регуляторної політики


3. Вексей Сергій Дмитрович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Комісія: з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, інфраструктури, енергозбереження та транспорту


4. Гулій Любомир Володимирович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Комісія: з питань освіти, охорони здоров‘я, сім‘ї, молоді та спорту, соціального захисту, захисту прав дітей, культури та духовності


5. Гуцуляк Олександр Михайлович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Комісія: з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, інфраструктури, енергозбереження та транспорту


6. Данилюк Руслана Миколаївна

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»


7. Джура Світлана Дмитрівна

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Комісія: з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, інфраструктури, енергозбереження та транспорту


8. Долик Ольга Миколаївна

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Комісія: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, інвестицій та міжнародного співробітництва


9. Змага Володимир Миколайович

Політична партія «За майбутнє»

Комісія: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту


10. Курчій Володимир Михайлович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Комісія: з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища


11. Маруняк Михайло Михайлович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Комісія: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, інвестицій та міжнародного співробітництва


12. Мельник Богдан Петрович

Політична партія «Європейська Солідарність»

Комісія: з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища


13. Мельник Любов Василівна

Політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

Комісія: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту


14. Мельниченко Богдан Романович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Комісія: з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища


15. Мікушова Марія Петрівна

Політична партія «СЛУГА НАРОДУ»

Комісія: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, інвестицій та міжнародного співробітництва


16. Остап’юк Михайло Петрович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Комісія: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, інвестицій та міжнародного співробітництва


17. Очеретяний Євгеній Олександрович

Політична партія «За майбутнє»

Комісія: з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, інфраструктури, енергозбереження та транспорту


18. Пасічняк Володимир Іванович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Комісія: з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища


19. Пилипко Петро Юрійович

Політична партія «За майбутнє»

Комісія: з питань освіти, охорони здоров‘я, сім‘ї, молоді та спорту, соціального захисту, захисту прав дітей, культури та духовності


20. Синиця Галина Василівна

Політична партія «Платформа громад»

Комісія: з питань освіти, охорони здоров‘я, сім‘ї, молоді та спорту, соціального захисту, захисту прав дітей, культури та духовності


21. Слюсаренко Володимир Романович

Політична партія «Європейська Солідарність»

Комісія: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, інвестицій та міжнародного співробітництва


22. Стасюк Володимир Петрович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Комісія: з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, інвестицій та міжнародного співробітництва


23. Угринчук Мирослава Василівна

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Комісія: з питань освіти, охорони здоров‘я, сім‘ї, молоді та спорту, соціального захисту, захисту прав дітей, культури та духовності


24. Угринюк Василь Юрійович

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Комісія: з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища


25. Федорівська Світлана Володимирівна

Політична партія «Європейська Солідарність»

Комісія: з питань освіти, охорони здоров‘я, сім‘ї, молоді та спорту, соціального захисту, захисту прав дітей, культури та духовності


26. Ясінська Зоряна Романівна

Політична партія «Європейська Солідарність»


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь