Гід з державних послуг

Уряд підтримав законопроєкти про розмитнення легкових автомобілів у Дії

Це одна з найважливіших антикорупційних реформ у митній галузі. Вона має усунути корупцію при розмитненні легкових автомобілів. У застосунку необхідно буде ввести VIN-код авто, а розрахунок відбудеться автоматично. На все це потрібно не більше як 5 хвилин. Після розмитнення авто в Дії ви зможете провести державну реєстрацію свого авто також онлайн у декілька кліків. Ще проєкт передбачає звільнення від оподаткування автомобілів з електричними двигунами та меншу ставку для авто з гібридними двигунами. Очікуєте послугу з розмитнення авто в Дії? Проєкт реалізовується Мінцифрою за підтримки ГО «Офіс простих рішень та результатів», а також проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

11:34:14 13.06.2022