Проєкт "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" змагання з баскетболу

Дата: 22.02.2024 20:41

Проєкт "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" продовжується в Отинійській селищній територіальній громаді.

20.02.2024 року на базі Отинійського ліцею змагалися п'ять команд дівчат баскетболісток  Струпківського ліцею, Виноградського ліцею, Торговицького ліцею, Сідлищенської, Голосківської гімназій, вісім команд юнаків баскетболістів Торговицького ліцею, Струпківського ліцею, Виноградського ліцею, Воронського ліцею, Отинійського ліцею, Сідлищенської гімназії, Голосківської гімназії, Грабицької гімназії.

У змаганнях з черліденгу взяли участь три команди- Отинійський ліцей, Виноградський ліцей, Струпківський ліцей.

У результаті напруженої боротьби перемогу серед команд дівчат баскетболісток здобула команда Голосківської гімназії , друге місце – за командою Виноградського ліцею , третє – за командою Струпківського ліцею . Серед команд юнаків баскетболістів здобула команда Отинійського ліцею , друге місце – за командою Виноградського ліцею , третє – за командою Торговицького ліцею . У змаганнях з черліденгу перемогу здобули дівчата Отинійського ліцею, друге місце Виноградського ліцею, третє місце посіла команда Струпківського ліцею.

Переможців та призерів спортивних перегонів нагородили кубками , медалями та грамотами  .

Захід пройшов у дружній атмосфері, учасники та усі присутні отримали масу позитивних емоцій.

Міжшкільні ігри дають можливість учням проявити свої найкращі здібності у спорті, лідерські якості та навички, взаємодіяти у команді та знайомитися з своїми однолітками.

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!