ЦНАП

Послуги котрі надаються Центром наданна адміністративних послуг Отинійської селищної ради:

• реєстрація актів цивільного стану – 5 послуг;

• державна реєстрація права власності на нерухоме майно – 7 послуг;

• реєстрація місця проживання – 5 послуг;

• паспортні послуги – 1 послуга (вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45- річного віку);

• адміністративні послуги соціального характеру – 53 послуги;

• послуги відділу земельних відносин – 27 послуг;

• послуги архітектури та містобудування – 2 послуги;

• послуги Державної інспекції архітектури та містобудування – 12 послуг;

• місцеві послуги – 7 послуг;

• послуги Західного Міжрегіонального Управління Юстиції у сфері Державної реєстрації громадських формувань та статутів територіальних громад – 63 послуги;

• послуги Міністерства у справах ветеранів України – 19 послуг;

• послуги Державного земельного кадастру – 2 послуги (надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягів).

У штаті ЦНАПу працює ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТРАТОР. Тепер зареєструвати право власності на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості (в тому числі земельні ділянки будь якого цільового призначення) можна в громаді, не виїжджаючи за її межі. Ця опція також стосується не тільки мешканців Отинійщини, а й жителів інших громад в межах області.

Також в приміщенні ЦНАПу для зручності та комфорту прийому громадян також функціонує відділ з питань соціального захисту населення Отинійської селищної ради, а також кожної третьої середи місяця представником управління Пенсійного фонду проводиться прийом громадян.

Будемо завжди раді бачити вас в нашому Центрі!

Ми знаходимося за адресою: селище Отинія, вулиця Свободи, 8 (біля пам'ятника Тарасу Шевченку).