Учні Коломийщини долучилися до спортивного проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 01.02.2024 13:57

За ініціативи Президента України, Міністерства освіти та науки України, а також Міністерства молоді та спорту України проводяться загальнонаціональні змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

Цей проєкт — система регіональних спортивних шкільних ліг, які проводять на рівні школи, району, області та України. Їхня мета — збільшити частку учнівської молоді, яка систематично займається фізичною культурою і спортом.

На сьогодні в Коломийському районі зареєструвалося 116 закладів із 13 територіальних громад. Команди змагатимуться у 5 видах спорту:

- баскетбол,

- волейбол,

- футзал,

- спортивне орієнтування,

- черлідинг.

За інформаціями територіальних громад району, участь у шкільних змагання братимуть: 188 команд з волейболу, 138 команд з баскетболу, 28 команд із спортивного орієнтування, 104 команди з футзалу та 36 команд з черлідингу.

На світлинах: підготовка до змагань з баскетболу в Отинійському ліцею Отинійської селищної ради; змагання з баскетболу, що відбулися у П'ядицькому ліцеї ім. С. Мельничука П'ядицької сільської ради.

#разомпереможемо

#плічопліч

#шкільніліги

#scl

За матеріалами Коломийської РДА.