Дата: від до Скинути

Сьогодні 15 вересня 2021 року  у приміщенні Отинійської селищної ради відбулася робоча зустріч.

Сьогодні 15 вересня 2021 року  у приміщенні Отинійської селищної ради відбулася робоча зустріч за участю заступниці голови райдержадміністрації Ганни Кравчук, заступника директора комунального некомерційного підприємства «Коломийський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Миколи Стефака, секретаря Отинійської селищної ради Зоряни Ясінської, завідуючої АЗПСМ селища Отинія Ірини Назарук, старостів громад та керівників відділів апарату ради.

14:36 15.09.2021

Представники Головного управління Держпродспоживслужби  в Івано-Франківській області прийняли участь у нараді на тему: "Налагодження роботи у перехідний період та нові норми харчування  у закладах дошкільної освіти"

14:28 13.09.2021

Представники Головного управління  взяли участь у вебінарі на тему "Комплексний підхід до контролю над тютюном та заходи забезпечення виконання вимог законодавства. Новітні нікотинові та тютюнові вироби у контексті загальної політики контролю"

Представники Головного управління  взяли участь у вебінарі на тему "Комплексний підхід до контролю над тютюном та заходи забезпечення виконання вимог законодавства. Новітні нікотинові та тютюнові вироби у контексті загальної   політики контролю над тютюном".

09:08 09.09.2021