Врочисте дійство з нагоди 210-ої річниці із дня народження Тараса Григоровича ШЕВЧЕНКА у селищі Отинія.

Дата: 08.03.2024 17:48

Сьогодні, у переддень дня народження Великого Кобзаря, пророка та генія української держави Тараса Шевченка в Отинійській селищній територіальній громаді пройшли урочистості.

Перед початком дійства, відбулась панахида

перед пам’ятником Великому Кобзарю, котру провели настоятель деканального храму Зіслання Святого Духа УГКЦ митрофорний протопресвітер Василь Мельничук та настоятель Храму Введення в храму Пресвятої Богородиці ПЦУ протоієрей Василь Мороз. Також, до підніжжя пам’ятника Отинійським селищним головою Олегом САВЧУКОМ було покладено квіти.

Опісля, у залі Будинку культури селища Отинія, було проведено вечір вшанування «Шевченко -- співець людини, волі й України» на котрому було декламовано поезію Кобзаря та нагороджено переможців-читців шевченкових творів.