Висловлюємо свої щирі співчуття.

З глибоким сумом і болем, від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, керівництва та апарату Отинійської селищної ради, висловлюємо слова співчуття, підтримки депутатові Вексею Сергію Дмитровичу з приводу смерті матері. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, що є найголовнішою у житті кожного з нас.

10:18 28.09.2021

Фахівці Отинійської селищної ради взяли участь у засіданні районної комісії із забезпечення проведення інвентаризації водних об’єктів лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Коломийського району.

Фахівці Отинійської селищної ради 24.09.2021 взяли участь у засіданні районної комісії із забезпечення проведення інвентаризації водних об’єктів лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Коломийського району.

17:01 27.09.2021