Дата: від до Скинути

УВАГА!!! Проводиться пероральна вакцинація: на території області розпорчалась пероральна імунізація диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

14:57 08.09.2021

Найкращий час для щеплення від COVID-19 – це сьогодні.

Вакцинація є одним з найважливіших досягнень медицини в історії людства. Тільки завдяки вакцинації, натуральна віспа була ліквідована в природі та більше не зустрічається. За приблизними підрахунками з VI по XX сторіччя хвороба призвела до смерті щонайменше 1 млрд людей.Завдяки вакцинації майже у всьому світі подолали такі небезпечні захворювання як дифтерію, поліомієліт, правець. Щорічно вакцинація рятує мільйони життів, захищаючи людей від хвороб та інвалідності.

09:31 07.09.2021