Відновлення Державного акту без кадастрового номеру

Дата: 15.03.2024 12:58

Відновлення Державного акту без кадастрового номеру

До звернення в ЦНАП потрібно пройти процедуру отримання кадастрового номеру земельної ділянки та реєстрацію сформованої ділянки у Державному земельному кадастрі. Землевпорядну документацію для оформлення кадастрового номеру виконують сертифіковані землевпорядники: проводять геодезичні виміри на місцевості, вивчають місцеву документацію та генплан, фіксують межі ділянки, цільове призначення, сусідство, містобудівні обмеження. В результаті власник отримує Витяг з ДЗК.

На підставі створеної землевпорядної документації власник звертається в ЦНАП для реєстрації своїх прав в ДРРП.

Після реєстрації в ДРРП є можливість продавати, здавати в оренду, закладати в іпотеку, дарувати чи обмінювати землю, отримувати спадщину.

За матеріалами: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555703430811&locale=uk_UA