Щодо проведення пероральної імунізації диких тварин проти сказу на території області

Дата: 25.04.2024 09:01

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2024 рік та листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 16.04.2024 № 11.3.2-3/7767 на території Івано-Франківської області, протягом травня 2024 року, буде проведена весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом наземного розподілу принад з вакциною на узліссях, узбіччі доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах – на перехрестях доріг, на території вирубок.

Вважаємо за необхідне повідомити про пероральну імунізацію заклади охорони здоров'я та заклади освіти.

Відповідно до пункту 4 протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної роботи при обласній державній адміністрації від 25.01.2024 року № 1 просимо Вас забезпечити представників органів місцевого самоврядування у робочих групах.