Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

17:06:18 05.03.2024

Доглядаємо за садом у весняний період

Весна – один  із найвідповідальніших періодів у догляді за деревами, коли обов’язково потрібно починати роботи із захисту плодових насаджень від хвороб та шкідників. Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області наголошують: догляд за садом навесні вкрай важливий для майбутнього врожаю.

15:41:24 01.03.2024

Держпродспоживслужба Прикарпаття продовжує реалізацію проекту «Година споживчих знань» для дітей шкільного віку

Освітня ініціатива має на меті популяризацію споживчих знань через активну молодь, підвищення рівня освіти та поінформованості дітей шкільного віку щодо споживчих прав та механізмів їх захисту.

16:24:08 29.02.2024

Спеціалісти Держпродспоживслужби обговорили з галицькими аграріями питання застосування пестицидів

23 лютого 2024 року спеціалісти Галицького відділу Івано-Франківського районного управління та управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели робочу зустріч з організаторами робіт та працівниками сільського господарства, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведення робіт із транспортування, зберігання та застосування пестицидів та агрохімікатів.

13:53:34 28.02.2024

Випадок африканської чуми свиней на Київщині

Відповідно до інформації  Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, на території мисливських угідь Забуянського лісництва Бучанського району Київської зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.

13:52:03 28.02.2024

Випадок африканської чуми свиней в Харківській області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, на території зони регульованої рекреації Національного природного парку «Гомільшанські ліси» Чугуївського району Харківської області зареєстровано випадок захворювання на африканську чуму свиней.

19:35:13 23.02.2024

Оновлено перелік лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що наказом МОЗ України від 20.02.2024 р. № 279 затверджено Переліки лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, станом на 12 лютого 2024 р.

11:30:00 23.02.2024

Випадок африканської чуми свиней в Чернівецькій області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, на території поза населеним пунктом Веречанської територіальної громади Чернівецького району Чернівецької області виявлено інфікований об'єкт, в якому зареєстровано спалах захворювання на африканську чуму свиней  (кількість свійських свиней з підозрою на хворобу в місці спалаху – 13).

10:39:25 19.02.2024

Чергову освітню ініціативу Держпродспоживслужби Прикарпаття обговорено з представниками Державної служби зайнятості в області

13-14 лютого 2024 року  начальник управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провів робочі зустрічі з представниками Державної служби зайнятості в Івано-Франківській області.

08:36:31 16.02.2024