Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Особливості розвитку молочних господарств на Прикарпатті

На Івано-Франківщині відбулось засідання у форматі «круглого столу» з питань стану та перспектив розвитку молочного скотарства у сільськогосподарських підприємствах області за участю керівників господарств з виробництва сирого молока та молокопереробних підприємств, представників департаменту агропромислового розвитку Івано-Франківської облдержадміністрації.

16:45:43 21.03.2024

В ході прес-конференції, організованої ГО «Українська Асоціація Маркетингу», обговорили  захист прав дітей та підлітків від впливу реклами нездорової їжі

19 березня 2024 року  відбулась онлайн прес-конференція, організована ГО «Українська Асоціація Маркетингу», щодо реалізації проєкту «Гармонізація української політики впровадження регулювання маркетингу харчових продуктів з європейською практикою захисту прав дітей та підлітків від впливу реклами нездорової їжі».

13:21:09 20.03.2024

Випадок африканської чуми свиней локалізують у Волинській області

Відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Волинській області, на території ДП «Ліси України» філії «Ковельське лісове господарство» Буцинського лісництва Ковельського району Волинської області було виявлено захворювання на африканську чуму диких свиней (2 голови).

17:37:02 19.03.2024

Для чого потрібен організму йод і в яких харчових продуктах він є

Спеціалісти управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області радять мешканцям Прикарпаття вживати харчові продукти, багаті йодом, та роз’яснюють щодо вмісту йоду в харчових продуктах та користі його для здоров’я.

15:57:00 18.03.2024

До уваги суб'єктів господарювання та споживачів: поновлено перевірки деяких видів продукції у сфері державного ринкового нагляду

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області звертає увагу:  08 березня 2024 р. Кабінет Міністрів України  прийняв постанову № 261, згідно якої поновлено заходи державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану.

15:56:14 18.03.2024

На що потрібно звернути увагу при купівлі насіннєвого матеріалу

Сезон реалізації насіння зернових, овочевих, кормових, квіткових у розпалі. Щоб уникнути придбання неякісного насіння, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендує дотримуватись  наступних правил.

08:59:14 15.03.2024

Нові вимоги до безпечності та якості молока: на що звернути увагу господарствам з виробництва молока

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області вкотре наголошує операторам ринку з виробництва сирого молока на необхідності дотримання:

13:55:28 13.03.2024

Поновлено позапланові перевірки у сфері надання житлово-комунальних послуг

8 березня 2024 р. Урядом було прийнято декілька ряд рішень щодо поновлення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану, які затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 8 березня 2024 р. № 261.

13:45:18 12.03.2024

Про правила облаштування вигрібних ям

В Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області почастішали звернення громадян населених пунктів області щодо порушень їхніх прав внаслідок розміщення вигрібних ям сусідами з порушеннями санітарних вимог. Так, за період 2023 року звернення щодо порушення санітарних вимог при облаштуванні вигрібних ям сусідами становили 16 %, тобто кожне 6 звернення.

13:44:17 12.03.2024

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність пов’язану з рентгенологічними процедурами: як оформити паспорт на джерело іонізуючого випромінювання

Головне управління  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про відновлення роботи з видачі санітарних паспортів в медичній практиці.

08:30:06 07.03.2024