Звернення Голови Отинійської селищної ради до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 10:05

Слава Україні !
 «Залишаємось гідними своїх героїв» саме під таким гаслом цьогоріч, 20 лютого ми вшановуємо пам’ять тих, хто 10 років тому, під час Революції гідності віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та відстоюючи європейське майбутнє України – Героїв Небесної Сотні.

Захищаючи Україну зараз, ми памʼятаємо, що наша стійкість і сила духу базуються на міцності багатьох громадян, які не здавалися, які стояли, щоб Україна жила. Незалежна, сильна та вільна Україна, європейська і демократична.

Низький уклін Героям Небесної Сотні та всім Героям хто віддав своє життя  будучи відданим Україні! Нехай світла пам’ять про їх подвиг додасть нам сил і наснаги в цей нелегкий час, зміцнить наш дух та віру в краще майбутнє.

З повагою Голова Отинійської селищної ради Олег САВЧУК