Вітання Голови Отинійської селищної ради із Днем Єднання.

Дата: 16.02.2024 09:41

Ще до повномасштабного вторгнення, це свято мало на меті показати єднання всього українського народу на тлі військової загрози. І воно справдилося. Сьогодні наша країна вчергове відзначає День єднання, але вдруге зустрічаємо його під час повномасштабного вторгнення...

Важливим є те, що після 24 лютого 2022 року, день єднання українці переживають кожного дня!  В умовах війни, обстрілів, щоденних трагедій День єднання набув особливого змісту. Це чергова нагода нагадати світу, що ми боремося і будемо боротися за свободу та щасливе майбутнє України.

Тож наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас.
Дай Боже нам єдність і дай сили нашим воїнам.
Пам’ятаємо всіх Героїв, хто оберігає Україну вже в Небесному Легіоні! Вічна їм пам’ять та шана!..
Тримаємо стрій. В єдності наша сила і наша Перемога!
Ми – вільні, ми – сильні, ми – єдині!

З Днем єднання!
Слава Україні!

З повагою

Отинійський селищний голова                                                  Олег САВЧУК