Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

Захист прав споживачів та контроль за регульованими цінами – підсумки роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття у 2023 році

Подаємо до уваги громадськості інформацію про основні показники виробничої діяльності за 2023 рік у сфері захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами.

10:23:19 06.02.2024

Реєстрація сільськогосподарської техніки – підсумки роботи Держпродспоживслужби Прикарпаття у 2023 році

Протягом 2023 року на Івано-Франківщині спеціалісти сектору реєстрації сільськогосподарської техніки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснили 2798 операцій з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку техніки.

10:21:20 06.02.2024

У Миколаївській області зареєстровано спалах грипу птиці в дикій фауні

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, на території регіонального ландшафтного парку «Приінгульський» (узбережжя річки Інгул) Баштанського району Миколаївської області зареєстрований спалах пташиного грипу в дикої птиці – лебеді.

11:57:05 05.02.2024

Увага! У Миколаївській області зареєстровано спалах грипу птиці в особистому селянському господарстві

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, на території одного з населених пунктів Новобузької міської громади Баштанського району Миколаївської області зареєстрований спалах пташиного грипу у свійської птиці (курей).

09:43:32 02.02.2024

Побутове обслуговування населення по-новому

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області нагадує, що з 22 червня 2023 року набрали чинності нові «Правила побутового обслуговування населення», затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 16.06.2023 р. № 614.

16:39:03 01.02.2024

Увага! В Чернівецькій області зареєстровано грип птиці в дикій фауні з потенційною загрозою занесення на територію Івано-Франківської області

Відповідно до оперативної інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, на території одного з населених пунктів Брусницької територіальної громади Вижницького району Чернівецької області зареєстрований спалах пташиного грипу в дикій фауні.

15:12:59 01.02.2024