Гід з державних послуг

Добірка держпослуг на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війни

Повномасштабна війна тільки збільшила цінність кохання та страх його втратити. Для всіх, хто зараз гостро проживає відчуття моменту «тут і зараз» та бажання це узаконити, — держпідбірка нижче.

08:44:03 13.07.2022

Уряд підтримав законопроєкти про розмитнення легкових автомобілів у Дії

Це одна з найважливіших антикорупційних реформ у митній галузі. Вона має усунути корупцію при розмитненні легкових автомобілів. У застосунку необхідно буде ввести VIN-код авто, а розрахунок відбудеться автоматично. На все це потрібно не більше як 5 хвилин. Після розмитнення авто в Дії ви зможете провести державну реєстрацію свого авто також онлайн у декілька кліків. Ще проєкт передбачає звільнення від оподаткування автомобілів з електричними двигунами та меншу ставку для авто з гібридними двигунами. Очікуєте послугу з розмитнення авто в Дії? Проєкт реалізовується Мінцифрою за підтримки ГО «Офіс простих рішень та результатів», а також проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

11:34:14 13.06.2022