Відділ з питань соціального захисту населення.

Турбота про родини Героїв

У рамках соціального проєкту «Турбота про родину Героя», який ініцій Світлана Онищук Голова Івано-Франківської ОВА, Отинійська селищна територіальна громада на базі ПЗО «Мала академія народних ремесл Отинійської селищної ради» провела майстер-клас для родин загиблих, зниклих безвісти, військовослужбовців.

17:02:23 24.04.2024

Як оформити пенсію онлайн?

Українці можуть оформити пенсію онлайн прямо з дому або навіть із-за кордону. Більше не потрібно йти до держустанови, витрачати час на дорогу і черги – Уряд працює над перетворенням усіх державних послуг на зручні онлайн-сервіси.

16:30:23 22.04.2024

1 квітня розпочався автоматичний перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють. Це – 654 тисячі людей.

Нагадаємо, розмір пенсії залежить не тільки від розміру заробітної плати, а й від страхового стажу (тобто періоду, протягом якого людина сплачує єдиний страховий внесок). Оскільки з часом, коли людина працює, її страховий стаж збільшується, то і розмір пенсії має також збільшуватись. Тому 1 квітня пенсії працюючим пенсіонерам перераховують.

16:29:38 22.04.2024

Пам’ятка учасникам російсько-української війни

Громадська організація Юридична сотня спільно з фахівцями Міністерства у справах ветеранів,Міністерство соціальної політики України, Міністерство оборони України та Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine розробила “Пам’ятку учасникам російсько-української війни”. Мета — забезпечити військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також – надати рекомендації щодо порядку дій в певних ситуаціях. Безоплатно завантажте довідку за лінком: https://legal100.org.ua/.../pamyatka_uchasnyka_ato_2023...

16:28:23 22.04.2024

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу близько 3000 сімей (орієнтовно 10 тис. перевезень різних вантажів). Допомогу отримають родини, які заповнять онлайн-анкету та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД.

11:06:04 18.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

21:54:24 12.04.2024