Молодіжна рада

Активну молодь запрошують на конгрес щодо української ідентичності та її промоції у світі

25 травня у Києві відбудеться «Молодіжний конгрес: українська ідентичність та її промоція у світі», організований Молодіжною радою при Міністерстві закордонних справ України.

11:29:34 17.05.2024

Запрошуємо вас на день дозвілля у Отинійській громаді!

Ми готуємо для вас перегляд захоплюючого фільму, де кожен зможе зануритися в атмосферу пригод та емоцій. Також на нас чекають настільні ігри, де кожен зможе знайти собі розвагу за своїм смаком. А ще ми підготували цікаву інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?».

08:22:13 17.05.2024

Увага вишкіл

Молодіжна рада Отинійської селищної ради спільно з Івано-Франківським осередком «Правого Сектору» запрошує на відкритий одноденний вишкіл для молоді Отинійської селищної територіальної громади (14-25 років) приуроченого до 110-ої річниці з часу утворення Легіону Українських Січових Стрільців.

08:09:43 16.05.2024

Запрошуємо вас на день дозвілля у Отинійській громаді!

13:16:27 14.05.2024

Відбулось засідання організаційного комітету проведення вишколу

Відбулось засідання організаційного комітету проведення вишколу із національно-патріотичного виховання для молоді Отинійської селищної територіальної громади до 110-ої річниці з часу утворення Легіону Українських Січових Стрільців.

13:15:01 14.05.2024

В Отинійській селищній територіальні громаді відбувся тренінг для молоді на тему: "Молодіжна Лідерська Ініціатива: Зміцнення спроможності для участі в громадському житті"

Розпочали проведення тренінгу із привітання молоді: Голова Молодіжної ради Отинійської селищної ради Максим САРАХМАН та Начальник відділу культури, молоді та спорту Отинійської селищної ради Любов ДУТЧАК.

09:06:17 02.05.2024

У місті Івано-Франківськ відбувся форум «Свідома молодь» за організації департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради

Участь у заході від Молодіжної ради взяли: Голова Молодіжної ради Отинійської селищної ради Максим Сарахман, секретар ради Марʼяна Звоздяк, члени Молодіжної ради та її Виконавчого комітету.

22:27:42 30.04.2024

Підписання меморандуму про співпрацю із представниками учнівського самоврядування Струпківського та Воронського ліцеїв.

Сьогодні, відповідно до рішення президії ради, відбулась робоча нарада із представниками учнівського самоврядування Струпківського та Воронського ліцеїв Отинійської селищної ради.

22:25:36 30.04.2024

Вже завтра відбудеться - тренінг "Молодіжна Лідерська Ініціатива: Зміцнення спроможності для участі в громадському житті"! в Отинійській селищній територіальній громаді.

Не пропустіть можливості покращити свої навички та сприяти спільному розвитку молодіжної політики в Отинійській громаді.

22:25:31 30.04.2024