Книга Героїв Отинійщини нажаль поповнюється

Дата: 26.05.2024 17:38

Книга Героїв Отинійщини нажаль поповнюється, адже там продовжують викарбовуватися посмертно імена Героїв.

Сьогодні у селі Струпків Отинійської селищної територіальної громади, родина, друзі, бойові побратими та небайдужі жителі громади у скорботі та молитві, низько схиливши голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України, провели в останню земну дорогу військовослужбовця — Тараса ЖИБАКА 1974 р.н.

За час служби українському народу, Тарас, пройшов безліч надважких випробувань. І, на жаль, повернувся додому... На щиті... Він залишив мирне життя, бо покликав обов’язок чоловіка, громадянина, воїна - боронити рідну землю від навали російських окупантів.

ТАРАС ЖИБАК 26.02.1974 року народження, вірний військовій присязі, захищаючи цілісність та державний суверенітет України, загинув поблизу населеного пункту Північне, що на Донеччині, 22 травня 2024 р. Він віддав за Україну найдорожче — своє життя. Нещодавно, у лютому, Тарас відсвяткував свій ювілей, 50 років... це було його останнє день народження.

Сім'я втратила рідну людину, друзі – хорошого товариша, Отинійщина та Україна – Героя...

У Тараса залишились дружина, син та донька… котрі вже ніколи не побачать свого батька та Захисника.

Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.

Вічна пам’ять Герою!