На крок ближче до еАкцизу. Розробили технічні вимоги для системи

Дата: 26.04.2024 08:44

Активно працюємо над упровадженням еАкцизу. Розробили та опублікували технічні вимоги для створення системи обігу алкогольних і тютюнових виробів. Там українці можуть ознайомитися із функціоналом майбутньої системи та механізмом розрахунків акцизного податку. Детальніше про вимоги за посиланням — https://curly.click/r/s8288

еАкциз допоможе бізнесу захистити свій товар від фальсифікації, суттєво спростить процедуру отримання акцизних марок без зайвих візитів до податкової та паперової тяганини, саме тому діалог між бізнесом і державою — один із пріоритетів проєкту.

Працюємо, щоб Україна не втрачала кошти через тіньовий ринок алкоголю та тютюну

Проєкт еАкциз впроваджується Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерство фінансів України та Державна податкова служба України за підтримки USAID / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.