І знову втрата у громаді…

Дата: 10.04.2024 14:49

25 березня 2024 року під час виконання бойового завдання, внаслідок поранень несумісних із життям отриманих в результаті ворожого мінометного обстрілу поблизу н.п. Терни, Краматорського району Донецької області загинув молодший сержант СОЛОВЧУК ВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ 1981 р.н. житель села Голосків. Він віддав своє життя за свободу і незалежність України.

Світлий спомин про нашого земляка - Героя назавжди залишиться у наших серцях. Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі.

Ми усією громадою висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Героя. Вічна пам’ять, вдячність і слава загиблому Герою України!

Усі деталі про зустріч траурного кортежу та прощання із загиблим Героєм повідомимо додатково.