Інформація про проведення ремонтних робіт.

Дата: 20.03.2024 11:36

Отинійська селищна рада інформує про те що Богородчанське ЛВУМГ з березня по грудень 2024 року на землях Отинійської селищної територіальної громади, в районі села Ворона, селища Отинія, села Торговиця, села Закрівці --  будуть проводитись ремонтні роботи магістрального газопроводу "УПУ" Д«1420, підрядною організацією ТОВ «ПМК-77»

Згідно з п.1 ст. 15 ЗУ «Про правовий режим земель охоронних зон об’єктів магістральних трубопроводів» --  Підприємства магістральних трубопроводів під час виконання капітальних та інших планових робіт з метою забезпечення безаварійної експлуатації магістральних трубопроводів без оформлення речових прав на земельні ділянки мають право:

- облаштовувати під’їзні шляхи та пересуватися будь-якими видами транспорту і спеціальної техніки на об’єкти магістральних трубопроводів для їх технічного обслуговування, проведення ремонтних робіт згідно із схемами під’їздів, погодженими з власниками або користувачами земельних ділянок;

- копати шурфи на земельних ділянках, розташованих в охоронних зонах об’єктів магістральних трубопроводів, для перевірки якості ізоляції об’єктів магістрального трубопроводу і стану засобів їх електрохімічного захисту від корозії та проводити інші земляні роботи, необхідні для забезпечення нормальної експлуатації об’єктів магістрального трубопроводу, за умови повідомлення про це власників або користувачів земельних ділянок не менш як за три дні до початку робіт та приведення цих земельних ділянок у стан, придатний для подальшого використання за призначенням;

Згідно п. 5 ст. вищевказаного Закону «Власники та користувачі земельних ділянок, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування зобов’язані сприяти працівникам підприємств магістральних трубопроводів під час виконання ними планових і аварійно-відновлювальних робіт»

Рекультивацію порушених земель буде проведено згідно норм чинного законодавства України.