Річниця загибелі військовослужбовця Дмитра Годованця, жителя села Молодилів, Сідлищенського старостинського округу Отинійської селищної територіальної громади.

Дата: 22.02.2024 09:08

21 лютого у селі Молодилів відбувся пам’ятний вечір, присвячений вшануванню загиблого-військовослужбовця – Дмитра Годованця.

Вшанували світлу пам'ять про земляка, сина, брата, батька, односельця, товариша, зібрались у Молодилівській початковій школі, у якій навчався загиблий Герой.

Віддати шану загиблому військовослужбовцю, висловити щирі слова співчуття родині загиблого завітали: голова Отинійської селищної ради Олег САВЧУК, староста Сідлищенського старостинського округу Наталія ГОДОВАНЕЦЬ.

У своїх виступах учасники вечора-пам’яті дякували матері за гідного сина, співчували непоправному горю та втраті дружині загиблого Героя. Звісно, кожен бажав встановлення миру, на який так чекають українці.

Відвідали цього дня й могилу Дмитра, де митрофорний протоієрей Василь Кіндратюк відслужив панахиду за душу убитого Героя України.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя України Дмитра Годованця. Його душа хай знайде вічний спокій у Царстві Небеснім. Наш Герой, воїн світла поповнив лави небесних захисників – Небесної січі українського воїнства. Нам залишається тільки берегти пам'ять про нашого захисника та шанувати його героїчні вчинки. Герої не вмирають! Герої надихають нас на боротьбу, на перемогу!