Нарада з працівниками відповідальними за цивільний захист населення в Коломийській РДА

Дата: 09.02.2024 21:02

Сьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Нестора Печенюка відбулася нарада з працівниками, відповідальними за цивільний захист органів місцевого самоврядування.

Отинійську селищну туриторіальну громаду представляв -- Головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соцеконом розвитку - уповноважений з питань цивільного захисту населення  Володимир РОМАНЕЦЬ.

Під час роботи розглянуто важливі питання. Зокрема про розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 січня 2024 року №29 "Про план основних заходів цивільного захисту України на 2024 рік" та про постанову Кабінету Міністрів України від 23 січня 2024 року №70 "Про затвердження Порядку організації та здійснення контролю виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування вимог законодавства у сфері цивільного захисту".

За результатами наради дано відповідні доручення.

За матеріалами сайту Коломийської РДА