Дата: 22.11.2023 17:00

Бажаю всім доброго та мирного дня!

Сьогоднішня тема мого допису – Центр надання адміністративних послуг Отинійської селищної територіальної громади. Надіюсь, даний контент буде для вас корисний та потрібний.

Отже, наш Центр загалом надає 203 послуги, а саме:

• реєстрація актів цивільного стану – 5 послуг;

• державна реєстрація права власності на нерухоме майно – 7 послуг;

• реєстрація місця проживання – 5 послуг;

• паспортні послуги – 1 послуга (вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року) фотокартки при досягненні 25- і 45- річного віку);

• адміністративні послуги соціального характеру – 53 послуги;

• послуги відділу земельних відносин – 27 послуг;

• послуги архітектури та містобудування – 2 послуги;

• послуги Державної інспекції архітектури та містобудування – 12 послуг;

• місцеві послуги – 7 послуг;

• послуги Західного Міжрегіонального Управління Юстиції у сфері Державної реєстрації громадських формувань та статутів територіальних громад – 63 послуги;

• послуги Міністерства у справах ветеранів України – 19 послуг;

• послуги Державного земельного кадастру – 2 послуги (надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягів).

Цей перелік послуг не є вичерпним і, в міру необхідності, буде доповнюватися.

Акцентую Вашу увагу на тому, що штат ЦНАПу поповнився посадою ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА. Тепер зареєструвати право власності на об’єкти житлової та нежитлової нерухомості (в тому числі земельні ділянки будь якого цільового призначення) можна в громаді, не виїжджаючи за її межі. Ця опція також стосується не тільки мешканців Отинійщини, а й інших громад в межах області.

Користуючись нагодою хочу подякувати всім, хто різним чином долучався до підготовки приміщення та капітального ремонту, адже всі роботи здійснювалися виключно власними силами та господарським способом. Будівельні матеріали, меблі та оргтехніка були придбані за кошти з місцевого бюджету.

Отже, щиро дякую:

- Віталію Сенюку та Мирославу Малярчуку (наші захисники, які здійснювали капітальний ремонт даного приміщення);

- Юрію Кіндрацькому, Миколі Василишину та Володимиру Волічковському (за монтаж системи опалення);

- Петру Дутчаку (за виготовлення кованих виробів);

- Комбінату комунальних підприємств Отинійської селищної ради;

- колективу Отинійської дитячої музичної школи;

- депутату Івано-Франківської обласної ради Олександру Левицькому;

- управлінню цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації в особі Оксани Данилюк за всебічну допомогу.

Приношу вибачення, якщо когось забув відзначити в словах подяки, так як левова частка робіт виконувалася два роки назад, ще до повномасштабного вторгнення.

Додатково повідомляємо, що в приміщенні ЦНАПу для зручності та комфорту прийому громадян також функціонує відділ з питань соціального захисту населення Отинійської селищної ради, а також кожної третьої середи місяця представником управління Пенсійного фонду проводиться прийом громадян.

Будемо завжди раді бачити вас в нашому Центрі!

Ми знаходимося за адресою: селище Отинія, вулиця Свободи, 8 (біля пам'ятника Тарасу Шевченку).

З повагою

Селищний голова                                                                             Олег САВЧУК