09 червня 2023 року в Отинійській селищній раді обговорили проблему залучення молоді до участі в управлінських процесах громади

Дата: 13.06.2023 08:14

Упродовж лютого-жовтня 2023 року представники Отинійської селищної ради беруть участь у навчальній програмі «Лабораторії творчого діалогу в громадах», організованому Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

09 червня 2023 року в залі засідань Отинійської селищної ради учні старших класів та молоді педагоги Отинійського ліцею Отинійської селищної ради і Державного професійно-технічного навчального закладу «Отинійський професійний ліцей енергетичних технологій», працівники КУ «Центр надання соціальних та реабілітаційних послуг», відділу культури, молоді та спорту, відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Отинійської селищної ради, за участю експертів від «U-LEAD з Європою» і секретаря Молодіжної консультативно-дорадчої ради при Івано-Франківській облдержадміністрації Сарахмана М.В., провели діалоговий захід, направлений на вирішення проблеми залучення молоді до участі в управлінських процесах громади.

Під час зустрічі обговорили актуальні питання, що стосуються дозвілля молоді, розвитку громади, участі молодих людей у прийнятті управлінських рішень в громаді та вирішили створити Молодіжну раду в громаді.Фото без опису