A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Якщо ваші рідні зникли безвісти

Дата: 03.05.2023 14:35
Кількість переглядів: 63

В Івано-Франківській області працюють представники Служби розшуку Червоного Хреста України, які розглядають та опрацьовують запити від членів родин щодо розшуку рідних, зв’язок з якими втрачено внаслідок міжнародного збройного конфлікту в Україні. Про це у фейсбук повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

«У разі втрати зв’язку з рідними ви можете звернутися за телефоном 0 800 332 656 або написати на електронну адресу [email protected]. В Івано-Франківській області телефон щодо розшуку людей – 066 845 24 23; електронна адреса [email protected]. Особисто звернутися можна за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6», – написала керівниця ОВА.

Додамо, що зважаючи на активні бойові дії та обстріли, Служба розшуку здійснює розшукові заходи або надає послуги з відновлення родинних зв’язків тільки в тих регіонах України, де дозволяє ситуація. За відсутності можливості проведення розшуку, запити реєструються та будуть розглядатися, як тільки дозволить ситуація.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора