Привітання з Воскресінням Христовим!

Дата: 15.04.2023 17:28

Щиро вітаю усіх Вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Прийміть найщиріші вітання з Христовим Воскресінням – воістину величним днем торжества Життя і Любові!
    З тривогою і болем у душі, але з великою вірою зустрічаємо цей день, адже Воскресіння Христове є символом Перемоги життя над смертю, добра над злом.
    Ці Великодні дні нагадують нам про вічні істини та християнські цінності. Тож нехай наші помисли завжди будуть чистими, серця сповнені милосердя й щирої любові до ближнього, а душі відкритими для добра.
    Зичу перемоги й надійного мирного неба над Україною! Здоров’я, миру, злагоди, спокою та благополуччя кожній родині! Щоб всі наші захисники та захисниці живі та здорові повернулися до рідних домівок! І нехай всі негаразди і біди обходять нас стороною!
    Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру.
    Нехай Божа милість та благословення несуть у наші душі, сім’ї та країну – МИР.

З повагою, селищний голова                                       Олег  САВЧУК